top of page

BEET DC BIO

Taneční centrum Beethoven DC Chomutov bylo založeno v roce 2000. Zakladatelkou a majitelkou je Mgr. Eva Vlková, která za dobu existence tanečního centra vychovala další generaci trenérů, kteří nyní spolu s ní tvoří jádro BEET DC - trenérský a organizační tým profesionálů, nadšenců a srdcařů, kteří zasvětili svůj život tanci a výchově dětí a mládeže. Nezáleží na tom, jestli chcete soutěžit, zlepšit fyzičku, nebo tančit jen tak pro radost - Beethoven DC Chomutov je centrem pro tanec a pohyb v mnoha podobách a nabízí tak jedinečný prostor k volnočasovým aktivitám pro širokou veřejnost v Chomutově a okolí.

Tanečníci BEET DC jsou mnohonásobní Mistři České republiky, Mistři Evropy a Mistři Světa. Každoročně se účastní soutěží Czech Dance Masters, kde rok co rok sbírají tituly v disciplínách solo, duo, malé skupiny a formace. Nominují se tak na mezinárodní soutěže IDO a objíždějí soutěže od Švédska, přes Bělorusko, až po Jihoafrickou republiku.

Naše taneční centrum je jednou z tváří města Chomutova, které hrdě reprezentujeme po celé ČR i v zahraničí. Pravidelně vystupujeme na akcích města, firemních a společenských eventech a také se aktivně podílíme na kulturním dění v našem regionu, a to pořádáním domácích i mezinárodních soutěží s mnohaletou tradicí - formační tour Mistrovství Čech Czech Dance Masters a Dance Fever - IDO Mistrovství Evropy v disco dance a disco freestyle.

CO NABÍZÍME?

Tančit může každý - tím se u nás řídíme především! Nezáleží na věku ani tanečních zkušenostech - z naší bohaté nabídky kurzů si může vybrat opravdu každý! Od nejmenších prťat až po maminky, od začátečníků až po profíky - stačí jen chuť to vyzkoušet!

SOUTĚŽNÍ TÝMY

Chceš makat, jezdit na soutěže, tančit v krásných kostýmech a bojovat o medaile? Staň se členem soutěžního týmu! Nábory probíhají vždy v období září-říjen, předchozí taneční nebo gymnastická průprava je výhodou, nikoliv podmínkou!

TÝM DVK - nejmladší soutěžní tým pro děti od 6-12 let, disco dance + gymnastika, formace disco show

TÝM JVK - soutěžní tým pro děti od 12-16 let, disco dance, street dance, gymnastika, formace disco dance a disco show

TÝM HVK - soutěžní tým od 16 let, disco dance, street dance, gymnastika, formace disco dance a disco show

NESOUTĚŽNÍ KURZY

Chceš tančit jen tak pro radost, nezávazně, zlepšit si fyzičku, získat průpravu pro všechny druhy sportů a najít si nové kamarády? Vyber si z naší nabídky pro nesoutěžáky a zapiš se kdykoliv během roku!

PŘÍPRAVKA 3-4 let - kurz pro nejmenší od 3-4 let, základy pohybové průpravy a gymnastiky, tanec hrou, profesionální lektorský tým s pedagogickým vzděláním, tréninky každý čtvrtek od 15:30-16:30, školné 250,- Kč měsíčně

PŘÍPRAVKA 5-7 let - kurz pro děti od 5-7 let, základy pohybové průpravy a gymnastiky, tanec hrou, profesionální lektorský tým s pedagogickým vzděláním, tréninky 1x - 2x týdně (úterý od 15:30-16:30, pátek 15:30 - 16:30), školné od 250,- Kč měsíčně

DANCE MIX - přechodný kurz mezi nesoutěžní a soutěžní formou, vhodný pro dívky i chlapce od 8-14 let, intenzivnější taneční průprava, tréninky 1x - 2x týdně (úterý 16:30-17:30, čtvrtek 16:30 -17:30), školné od 250,- měsíčně

DANCE FITNESS - maminky, kamarádky - bez omezení věku! Cvičení a základy tance pro začátečníky, zameření na boj s kily navíc a zlepšení fyzické kondice! Děti klidně sebou! Každý čtvrtek od 19:15-20:15, cena 100,-Kč za lekci!

Zaujala tě naše nabídka a chceš zjistit další podrobnosti? Kontaktuj nás!

FA876585-2589-43CF-BEF0-A039979CCC75.jpeg
bottom of page